OTRZYMAJ
INDYWIDUALNE
WSPARCIE

Każda kobieta ma inną naturę, jedyną w swoim rodzaju. Wiemy to, bo same jesteśmy kobietami. Bez względu na ile lat się czujesz, każdy wiek rządzi się swoimi prawami, dlatego otocz się opieką adekwatną do swoich potrzeb a pomoże Ci w tym - Bellfemina Assistant.

Katarzyna Hutek

Manager Programu

Fizjoterapeutka, instruktor rekreacji ruchowej, ukończyła kurs masażu i kinesiology taping. Fundamenty bezpieczeństwa i pewności siebie stanowią dla niej podstawę do realizacji marzeń i podejmowania nowych wyzwań. Ceni bliskość innych ludzi i możliwość wymiany doświadczeń. Klasę i wysoką jakość życia dostrzega w minimalistycznej prostocie i uporządkowaniu. Za podstawową wartość w dążeniu do osiągnięcia spełnienia i samorealizacji uważa wewnętrzną motywację.

Agnieszka Wielocka

Bellfemina Assistant

Masażystka, wizażystka. Za najbardziej cenne uważa doświadczenie życiowe oraz to zdobyte podczas rozmów z setkami klientów. Jest kobietą, która wie, czego chce i wie, jak to osiągnąć. W pracy towarzyszy jej przekonanie, że każdy człowiek ma swoją indywidualną drogę do osiągnięcia własnych celów. Pomaganie innym w dążeniu do samorealizacji jest jej pasją. Kieruje się zasadą, że trzeba być przygotowanym do walki z przeciwnościami, a w razie porażki zawsze mieć plan B.

Małgorzata Piwowarczyk

Bellfemina Assistant

Fizjoterapeutka, certyfikowana instruktorka fitness i trener personalny. Wyjście poza strefę komfortu jest dla niej jedyną drogą do rozwoju i poczucia spełnienia. Wyznaje zasadę, że najlepszą jakość życia osiąga się poprzez nieustanne podnoszenie sobie poprzeczki a prawdziwe szczęście ma swój początek we wdzięczności. Kontakty z ludźmi, którzy stanowią dla niej niekończącą się inspirację opiera na wartościach takich jak: empatia, uczynność i prawdziwa obecność.

Katarzyna Lisowska

Bellfemina Assistant

Pedagog, wizażystka, stylistka. Osiągnięcie szczęścia i równowagi uważa za proces, który dokonuje się w człowieku, niezależnie od czynników zewnętrznych. Ceni złożoność i nieprzewidywalność życia. Potrafi wydobyć wartość nawet z trudnych doświadczeń, które uczą radości z prostych rzeczy. Swoje klientki zachęca, by doceniiły swoje "tu i teraz", jednocześnie podejmując ryzyko walki o piękniejsze jutro. Wartości, na których opiera relacje z ludźmi to: bezinteresowność, gościnność i wdzięczność.

Agnieszka Smoła

Bellfemina Assistant

Coach, pedagog, doradca zawodowy i edukacyjny, wizażystka; zmierza do uzyskania pełnej harmonii ciała, umysłu i serca. Kieruje się zasadą uważnego wsłuchiwania się w komunikaty ciała. Wspomaga swoich klientów poprzez poszerzanie pola samoświadomości, wyrabianie nowych nawyków oraz niwelowanie blokujących przekonań. Wartości, na których opiera relacje z ludźmi to: partnerstwo, przyjaźń, inwestowanie w siebie.

Justyna Buchta-Kuraś

Bellfemina Assistant

Certyfikowany coach, trenerka rozwoju osobistego. W pracy z klientkami łączy wiedzę z zakresu psychologii z metodami coachingowymi. Przeszła szereg szkoleń, od dietetyki i fizjoterapii, poprzez motywację, pracę ze stresem, zarządzanie emocjami, budowanie poczucia własnej wartości. Wie, że perfekcjonizm nie jest drogą do sukcesu ale utrudnieniem, dlatego pamięta, by nie biec za ideałami a skupiać się na tym, co tu i teraz. Ważne jest dla niej poczucie wdzięczności, docenianie małych chwil oraz drobnych przyjemności.

Rozpocznij program

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spiropharm S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka, nr 50, lok. 515, 00-695 Warszawa, zarejestrowanej pod numerem KRS 0000557331 w Sądzie... więcej Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydziale Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010484150, REGON 36151506, newslettera, w tym - informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r., poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie przez Spiropharm S.A. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. mniej