WYKORZYSTAJ
POTENCJAŁ
NATURY

Preparaty Bellfemina, są kompozycją wyjątkowo dobranych zasobów natury, które dadzą Ci konkretne wsparcie, w drodze do celu, który wybrałaś. Ustal swój cel, wybierz drogę i odkryj składnik, który odpowie na potrzeby Twojego organizmu.

Bellfemina Antiaging

Bellfemina Antiaging

 • icon

  Spirulina

  Alga morska, dostarczająca witaminy z grupy B, beta-karoteny, minerały, białko oraz...

  silne przeciwutleniacze spowalniające procesy starzenia. Spirulina wykazuje właściwości wzmacniające odporność oraz wspomaga procesy regeneracji komórek.

 • icon

  Astaksantyna

  Powstaje z alg i jest to jeden z najsilniejszych antyoksydantów występujących w przyrodzie...

  Zmniejsza stres oksydacyjny, opóźniając procesy starzenia organizmu. Działa jak naturalny filtr przeciwsłoneczny, skutecznie pochłania promieniowanie słoneczne, ma zastosowanie w kremach do opalania. Działa ochronnie na wątrobę, mózg, oczy, serce, nerki.

 • icon

  Resveratrol

  Występuje w rdeście, a także w nasionach i skórce czerwonych winogron...

  Trans-resveratrol dostarcza polifenoli, które redukują uszkodzenia wywołane działaniem wolnych rodników, hamując procesy starzenia. Dodatkowo działa neuroprotekcyjnie, chroniąc neurony przed niszczeniem przez wolne rodniki oraz przeciwzapalnie.

Bellfemina Beauty

Bellfemina Beauty

 • icon

  Spirulina

  Zielona alga morska, będąca wartościowym i przede wszystkim całkowicie naturalnym...

  źródłem białka. Obecny w spirulinie kwas gamma-linolenowy (GLA) utrzymuje prawidłową budowę skóry i zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieniowania UVB.

 • icon

  Kwas hialuronowy

  Powszechnie nazywany eliksirem młodości. W ludzkiej skórze występuje w postaci...

  biopolimeru i wraz z kolagenem stanowi jej główny składnik. Przenika do jej wnętrza, silnie ją nawilża, odmładza jej wygląd. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać 250 cząsteczek wody. Jest stosowany także w medycynie w celu leczenia wielu chorób, m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu.

 • icon

  Ceramidy

  Wygładzają zmarszczki i ujędrniają skórę, łagodzą podrażnienia, przyspieszają proces...

  regeneracji – także skóry trądzikowej, atopowej i alergicznej. Działają na komórki macierzyste cebulki włosa i prowadzą do ich regeneracji oraz przeciwdziałają przedwczesnemu wypadaniu włosów.

 • icon

  Bambus

  Naturalne, bardzo dobrze przyswajalne źródło krzemionki wzmacniającej skórę, włosy...

  paznokcie, nadającej im zdrowy wygląd i połysk. Razem z wapniem i witaminą D utwardza kości. Uelastycznia i stabilizuje stawy, sprawia, że ścięgna i tkanka łączna stają się bardziej elastyczne i napięte. Wzmacnia strukturę naczyń krwionośnych i zmniejsza ryzyko zachorowania na arteriosklerozę. Ma właściwości odtruwające, a także uodparniające. Chroni przed nowotworami.

Bellfemina Slim

Bellfemina Slim

 • icon

  Spirulina

  Alga morska, będąca całkowicie naturalnym, pełnowartościowym, bardzo dobrze...

  przyswajalnym białkiem roślinnym. W naturalny sposób wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, działa przeciwzapalnie, dodatkowo obniża stężenie glukozy i lipidów we krwi oraz wspomaga prawidłową pracę mózgu.

 • icon

  Zielony jęczmień

  Bogate źródło rozpuszczalnego w wodzie błonnika, który wspomaga odchudzanie...

  Zawiera duże stężenie silnych przeciwutleniaczy, tj. saponaryny i lutonaryny. Stabilizuje kwasy Omega-3, co zapobiega miażdżycy i chorobom układu krążenia. Wykazuje właściwości przeciwcukrzycowe, obniża poziom lipidów we krwi, działa przeciwdepresyjnie, chroni skórę przed procesami starzenia.

 • icon

  Zielona herbata

  Przyczynia się do zwiększania metabolizmu, co z kolei pomaga kontrolować masę ciała...

  Ponadto przyczynia się do zmniejszenia apetytu, a także pomaga utrzymać normalny poziom glukozy we krwi w ramach zdrowego stylu życia.

Rozpocznij program

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spiropharm S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka, nr 50, lok. 515, 00-695 Warszawa, zarejestrowanej pod numerem KRS 0000557331 w Sądzie... więcej Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydziale Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010484150, REGON 36151506, newslettera, w tym - informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r., poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie przez Spiropharm S.A. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. mniej